Partneři

AEC Hacking Lab

Společnost AEC podporuje činnost Hacking Labu a jeho členům se snaží poskytnout odpovídající nástroje a prostředky. Aby se však projekt mohl rychleji rozvíjet a v budoucnu osamostatnit, hledá laboratoř pro spolupráci partnery napříč obory, kteří jí budou poskytovat své produkty k testování.

Členové týmu podrobí produkt analýze a v případě nalezení zranitelnosti obdrží partner detailní report s jejím popisem a návrhem opatření vedoucího k jejímu odstranění. Model spolupráce je založen na tzv. Bug Bounty programu, což znamená, že partner platí předem domluvenou částku pouze za nalezenou zranitelnost. Výše platby se odvíjí od závažnosti chyby.

partners

Uvedená forma spolupráce je výhodná jak pro partnera, jemuž Hacking Lab často zásadním způsobem pomůže zvýšit bezpečnost jeho produktu, tak pro členy laboratoře. Ti mohou díky uvedené kooperaci získat nejen již zmiňovanou finanční odměnu, ale hlavně mohou být v neustálém kontaktu s top technologiemi.

Kladete důraz na zabezpečení vaší společnosti a produktů? Nechcete se stát obětí útoku? Chcete podpořit komunitní projekt Hacking Lab? Poskytněte jeho členům svůj produkt, systém či zařízení, a pokud budou bezpečné, nemusíte za testování nic platit.