Komunita

AEC Hacking Lab

Účastníci projektu Hacking Lab se snaží získat to nejlepší know-how, které následně využívají jak ve prospěch zákazníků a partnerů AEC, tak k jeho sdílení v rámci otevřené skupiny etických hackerů, expertů, studentů, ale i českých a slovenských nadšenců z oblasti kybernetické bezpečnosti.

Hacking Lab usiluje o otevřenou a oboustrannou spolupráci se zájemci o danou oblast a o intenzivní výměnu zkušeností a poznatků. Cílem je vybudovat atraktivní platformu pro pravidelná formální i neformální setkávání, která by jejich účastníky profesně i lidsky obohacovala.

community

Zájemci o oblast security mají možnost získat v rámci budované komunity přístup nejen ke špičkovým nástrojům a zajímavým produktům, ale zejména k know-how, kterým členové Hacking Labu disponují. Ti jedinci, jejichž zájem a schopnosti přesáhnou běžné standardy, se budou moci zapojit nejen do aktivit společnosti AEC coby plnohodnotní experti, ale mohou být doporučeni na pracovní pozice k existujícím či budoucím partnerům projektu.

Jste někdo, kdo rád šťourá do samotné logiky systému a hledá způsoby, jak obejít jeho zabezpečení? Jste schopen akceptovat metodiku, ale nenecháváte se jí omezovat při kladení svých všetečných otázek? Chcete pomáhat zlepšit bezpečnost systémů a sdílet know-how s ostatními? Chcete se účastnit týmových hackerských soutěží nebo s námi vycestovat na vyhlášené zahraniční konference? Kontaktujte nás a připojte se k naší komunitě!